Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
С Новым 2020 годом!

“Калядная зорка” 2019

Дата: 26 мая 2017 в 10:14, Обновлено 1 декабря в 17:22

Вынікі абласнога этапу рэспубліканскай выстаўкі-конкурсу дэкаратыўна-прыкладной творчасці навучэнцаў “Калядная зорка” 2019  

№ 61  ад  01.02.2019

намінацыя “Арт-аб’ект”   8-12 гадоў

I месца

Корбут Марыя,

Кардаш Іван,

Рэпенка Арсеній, Гурыновіч Кірыл

Саўчанка Дар’я Ігараўна

“Лясны прыгажун”

ДУДА “Рудзенскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Вясёлка” Пухавіцкага раёна”

II месца

Важнік Ірына,

Гарохавік Яўгенія

Рэўтовіч Валянціна Сяргееўна

“Сава”

ДУДА “Рудзенскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Вясёлка” Пухавіцкага раёна”

намінацыя “Ёлачная цацка” 8-12 гадоў

I месца

Пыжык Вераніка,

Тагаева Кацярына

Церахава Алена Вітальеўна

 “Зімовыя забавы”

ДУДА “Рудзенскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Вясёлка” Пухавіцкага раёна”

II месца

Міхнавец Ксенія

Казлоўская Марына Анатольеўна

“Калядныя зоркі”

ДУДА “Рудзенскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Вясёлка” Пухавіцкага раёна”

намінацыя “Зіма ў Беларусі” 8-12 гадоў

III месца

Леўчык Пётр,

Молчан Вольга

Савіна Святлана Якаўлеўна

“У Белавежскай пушчы”

ДУДА “Рудзенскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Вясёлка” Пухавіцкага раёна”

намінацыя “Калядная зорка” 8-12 гадоў

III месца

Ціханава Лізавета, Міхайлоўская Паліна

Нямкова Людміла Генадзьеўна

“На Калядкі”

ДУДА “Рудзенскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Вясёлка” Пухавіцкага раёна”

намінацыя “Калядная кампазіцыя” 8-12 гадоў

III месца

Урублеўская Мілана, Міхнавец Ксенія

Грабеннікава Любоў Анатольеўна

“Насустрач Новаму году”

ДУДА “Рудзенскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Вясёлка” Пухавіцкага раёна”

намінацыя “Сувенір-падарунак” 8-12 гадоў

II месца

Ахтаменка Анастасія, Шамакоў Валерый

Верашчака Алена Уладзіміраўна

“Вясёлая сямейка”

ДУДА “Рудзенскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Вясёлка” Пухавіцкага раёна”

намінацыя “Сувенір-падарунак” 13-16 гадоў

I месца

Рунец Анастасія

Вінаградава Анжэла Іванаўна

“Зімовыя ўзоры”

ДУДА “Рудзенскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Вясёлка” Пухавіцкага раёна”

I месца

Станкевіч Ангеліна

Гуменюк Ніна Генадзьеўна

“Сурвэтка”

ДУДА “Рудзенскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Вясёлка” Пухавіцкага раёна”

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.